Obsługa Allegro
wystawianie aukcji na allegro cena, zmiany na allegro 2016

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Słowa kluczowe opisujące naszą działalność:
program do wystawiania aukcji allegro miniaturki allegro zmiany zmiany na allegro 2016 hurtowe wystawianie aukcji szybkie wystawianie aukcji allegro masowa edycja aukcji allegro program do zarządzania aukcjami allegro zarządzanie aukcjami allegro wystawianie aukcji allegro hurtowa zmiana cen allegro grupowa zmiana cen na allegro
Allegro to obecnie największa platforma w Polsce, która skupia polskich i nie tylko sprzedawców w jednym miejscu. Jest przodownikiem e-handlu w naszym kraju i długo można by szukać jego następcy. Każdy, kto ma coś do sprzedania wystawia to na Allegro i tam najszybciej znajduje chętnych na swoje produkty. Dlatego jeszcze przez długi czas posiadając biznes oparty o handel, warto być na tym popularnym portalu.

Korzyści płynące ze sprzedaży na Allegro:
 • skuteczna forma reklamy i promocji Twojego biznesu
 • stałe grono kupujących - nie musisz się martwić o ilość użytkowników
 • prosty w obsłudze panel do zarządzania aukcjami
 • duża wiarygodność kontrahentów

Powyższe zalety korzystania sprawiają, że sprzedawcy bardzo chętnie dokonują wystawienia aukcji na Allegro, ponieważ szybko można osiągnąć zyski, na które w sklepie internetowym trzeba pracować dłużej. Allegro to najlepsza forma na start Twojego biznesu, a my możemy zaproponować Tobie ułatwienie obsługi dużej ilości aukcji, ich wystawienia czy zmiany danych na wielu aukcjach jednocześnie.

Tworzenie szablonów Allegro

Mamy doświadczenie w kompleksowej obsłudze sprzedawców na Allegro, a wszystko zaczyna się zaprojektowania szablonu graficznego aukcji Allegro. Gotowy szablon dla Twojej firmy zostanie przygotowany w formie grafiki, a następnie zakodowany zgodnie ze specyfikacją i wytycznymi Allegro, dlatego masz 100% pewności, że wszystko będzie działać tak jak powinno.

Wystawianie aukcji na Allegro

Wystawianie aukcji na Allegro to czynność pochłaniająca dość sporo Twojego czasu, jednak wszystko co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego biznesu to wystawienie aukcji za Ciebie! Wszystko czego potrzebujemy to tytuły aukcji, ich opisy oraz zdjęcia i ceny prorduktów. Resztą zajmiemy się my, a żeby Cię nie ograniczać, im więcej aukcji zlecisz nam do wystawienia, tym cena za pojedyńczą aukcję będzie niższa!

Aktualizowanie aukcji na Allegro

Jeżeli posiadasz już aukcje na portalu Allegro, a ich ilość jest na tyle duża, że ciężko Ci nimi zarządzać, aktualizować dane, zmieniać ceny lub koszty wysyłki, ten akapit dotyczy Cię najbardziej! Twój przewoźnik czasami zmienia koszty transportu, Twój dostawca także zmienia ceny zakupu, więc i Ty musisz to zrobić, żeby zarabiać. Obecnie mamy pod swoją opieką ponad 15 000 aukcji. Aktualizujemy koszty wysyłki, dodajemy opisy do aukcji, zmieniamy ceny - wszystko w tysiącach aukcji, dlatego jeżeli potrzebujesz dokonać zmiany danych na aukcjach, oszczędź swój czas, a my zrobimy to za Ciebie! Jeśli interesuje Cię grupowa zmiana cen na allegro czy hurtowa zmiana cen allegro lub hurtowa zmiana szablonu allegro - przejdź do formularza kontaktowego i opisz swoją sytuację!

NASZE REFERENCJE
 • Współpracę z panem Arkiem z oceniam bardzo wysoko.
  Jeżeli chodzi o efekt, to jest dokładnie taki jak chciałam – bardzo dobra strona internetowa, która wygląda jak należy i działa jak należy. Zaletą jest to, że mogę samodzielnie edytować stronę. Pan Arek dotrzymał ustalonego terminu, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, zawsze odbierał telefon, odpisywał często nawet w dniu wysłania przeze mnie wiadomości (max. Do 24 godzin), wyrażał się jasnym i przystępnym językiem (co dla osoby nieznającej się na IT jest istotne), konkretnie odnosił się do wszystkich wątków w moich wiadomościach i był otwarty na moje propozycje zmian.
  Zajął się także domeną oraz hostingiem i bezpłatnie dorzucił mi przydatne opcje. Niebagatelne znaczenie ma też rozsądna cena.

  [czytaj całą opinię »] Katarzyna Z.,
  NiezawodnyTranskryptor.pl
 • Z Panem Arkiem z współpracuje od krótkiego czasu, ale już od samego początku dał się poznać jako osoba pomocna i profesjonalna. Zleciłam Panu Arkowi wystawienie bardzo dużej ilości aukcji na Allegro. Pan Arek wiedział, że zależy mi na tym, aby aukcje jak najszybciej się ukazały - nie sądziłam, że w ekspresowym tempie sprawa będzie załatwiona.

  Przy tej okazji wynikło wiele zawiłych rzeczy związanych z szablonem na Allegro. Wtedy Pan Arek nie tylko rozwiązał problem, ale tak po ludzku wykazał się koleżeńską pomocą - tłumaczył mi jak to być powinno, co jest nie tak.

  Polecam usługi firmy moim znajomym, bo wiem, że każda zlecona usługa będzie wykonana porządnie!

  [czytaj całą opinię »] Magdalena,
  Vitel-sklep
 • Współpracę z panem Arkiem mogłabym opisać tylko jedym słowem - PROFESJONALISTA i na tym zakończyć opinię.
  [...] Pan Arek był bardzo pomocny sugerując jakie rozwiązania możemy zastosować lub dlaczego moje propozycje nie mogą być zrealizowane. Zakończyliśmy pracę związaną z pierwszym portalem i zaczynamy właśnie kolejny projekt.

  Szczerze polecam współpracę z panem Arkiem ze względu na profesjonalizm i niewygórowane ceny.

  [czytaj całą opinię »] Magda,
  Letadvise.co.uk
 • Współpracujemy z chłopakami z od 2012, kiedy wykonali dla nas portal PewnaPani.pl. Od tego czasu pomagali nam zarządzać serwisem, modyfikowali go dodając nowe funkcjonalności, których potrzebowaliśmy. Wszystko sprawnie i skutecznie. Zawsze odpowiadają na nasze wiadomości maksymalnie w ciągu 24 godzin.

  Zdecydowanie polecamy :)

  [czytaj całą opinię »] Sandra,
  PewnaPani.pl