Pozycjonowanie stron Częstochowa
audyt seo częstochowa

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Słowa kluczowe opisujące naszą działalność:
pozycjonowanie za efekt częstochowa pozycjonowanie częstochowa pozycjonowanie stron częstochowa pozycjonowanie stron radomsko pierwsze miejsce w wyszukiwarkach chomikuj pozycjonowanie stron internetowych częstochowa pozycjonowanie stron www częstochowa pozycjonowanie stron google cennik pozycjonowanie internetowe częstochowa pozycjonowanie stron www radomsko wyjadacz seo
Nasza firma w swojej ofercie posiada profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. To bardzo istotny segment całej działalności, ponieważ aktualnie pozycjonowanie stron to najlepsza metoda na zdobywanie klientów. Pierwsze pozycje w wyszukiwarkach skutecznie kierują osoby kupujące na strony internetowe, które są w tzw. TOP3. Sukces Twojej firmy w Internecie zależy więc od tego czy posiadasz przyjemną dla oka stronę internetową oraz które miejsce w wyszukiwarce zajmuje Twoja strona www.

Żeby Cię przekonać co do wyższości pozycjonowania nad innymi formami reklamy, sprawdź sam, co robisz, gdy szukasz produktu lub usługi. Rzadko się zdarza Ci zajrzeć na drugą, trzecią stronę wyników wyszukiwania? Jesteś najlepszą próbą statystyczną Twoich klientów, którzy także są zbyt leniwi, by klikać kolejne strony wyników wyszukiwania.

Dlatego właśnie staramy się wykonywać pozycjonowanie stron najlepiej jak tylko potrafimy. Na swoim koncie mamy już wiele wypozycjonowanych stron, na frazy trudne czy średnio trudne, nie wspominając o prostych, które jest najłatwiej wprowadzić na górę wyników wyszukiwania. Pozycjonujemy nie tylko w kraju, ale także na zagraniczne wyszukiwarki. Swoją pracę wykonujemy w sposób staranny, co sprawia, że pozycjonowane przez nas strony zajmują wysokie pozycje.

Co to jest POZYCJONOWANIE?

Pozycjonowanie stron to długotrwały proces zdobywania linków do strony Klienta z różnych źródeł, który sprawi, że Twoja strona internetowa będzie zwiększać swoją pozycję w wyszukiwarkach, czego zamierzeniem jest osiągnięcie pozycji w TOP3.

Czy mogę pozycjonować swoją stronę samemu?

Jasne, że możesz! Proces pozycjonowania nie jest zbytnio skomplikowany, jednak wymaga ogromnego nakładu pracy ze strony osoby pozycjonującej. Na pozycjonowanie składa się także pisanie tekstów, analizy pozycji stron konkurencji, a wreszcie zdobywania linków. Dlatego właśnie uważamy, że każdy powinien robić to na czym się zna. Ty prowadzisz swój biznes, a my swój - projektowanie stron i pozycjonowanie.

Ile trwa pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron to proces, kierowany na działania długofalowe. Dlatego ciężko jednoznacznie odpowiedzieć ile trwa pozycjonowanie. Pierwsze efekty po rozpoczęciu pozycjonowania widać najczęściej w 1-3 miesiącu. Przeważnie tak jest, dlatego jeśli Twój biznes jest sezonowy, zaplanuj pozycjonowanie swojej strony odpowiednio wcześniej przed sezonem. Oczywiście są strony, które wypozyjonować jest łatwiej i efekty są widoczne od razu, jednak czynników, które mogą mieć wpływ na czas pozycjonowania jest znacznie więcej, np. wiek domeny, dotychczasowe działania na domenie, ewentualne filtry czy bany.

Umowa na usługę pozycjonowania jest podpisywana na czas nieokreślony, więc w każdej chwili możesz zrezygnować, ale wtedy efekty dotychczasowych prac wykonanych na rzecz domeny przepadną, a strona wróci na początkową pozycję.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Wzrost branży e-commerce to jeden z wielu czynników, które sprawiły, że pozycjonowanie to kluczowa kwestia w biznesie. Jeżeli posiadasz sklep internetowy i chciałbyś mieć więcej klientów - znalazłeś/aś się w odpowiednim miejscu. Sklep można pozycjonować na dwa sposoby, wszystko zależy od sklepu i właściciela, chętnie opowiemy Ci o naszych strategiach pozycjonowania! Dlatego, jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie www, pozycjonowanie to najskuteczniejsza droga do dokonania tego!


NASZE REFERENCJE
 • Współpracę z panem Arkiem z oceniam bardzo wysoko.
  Jeżeli chodzi o efekt, to jest dokładnie taki jak chciałam – bardzo dobra strona internetowa, która wygląda jak należy i działa jak należy. Zaletą jest to, że mogę samodzielnie edytować stronę. Pan Arek dotrzymał ustalonego terminu, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, zawsze odbierał telefon, odpisywał często nawet w dniu wysłania przeze mnie wiadomości (max. Do 24 godzin), wyrażał się jasnym i przystępnym językiem (co dla osoby nieznającej się na IT jest istotne), konkretnie odnosił się do wszystkich wątków w moich wiadomościach i był otwarty na moje propozycje zmian.
  Zajął się także domeną oraz hostingiem i bezpłatnie dorzucił mi przydatne opcje. Niebagatelne znaczenie ma też rozsądna cena.

  [czytaj całą opinię »] Katarzyna Z.,
  NiezawodnyTranskryptor.pl
 • Z Panem Arkiem z współpracuje od krótkiego czasu, ale już od samego początku dał się poznać jako osoba pomocna i profesjonalna. Zleciłam Panu Arkowi wystawienie bardzo dużej ilości aukcji na Allegro. Pan Arek wiedział, że zależy mi na tym, aby aukcje jak najszybciej się ukazały - nie sądziłam, że w ekspresowym tempie sprawa będzie załatwiona.

  Przy tej okazji wynikło wiele zawiłych rzeczy związanych z szablonem na Allegro. Wtedy Pan Arek nie tylko rozwiązał problem, ale tak po ludzku wykazał się koleżeńską pomocą - tłumaczył mi jak to być powinno, co jest nie tak.

  Polecam usługi firmy moim znajomym, bo wiem, że każda zlecona usługa będzie wykonana porządnie!

  [czytaj całą opinię »] Magdalena,
  Vitel-sklep
 • Współpracę z panem Arkiem mogłabym opisać tylko jedym słowem - PROFESJONALISTA i na tym zakończyć opinię.
  [...] Pan Arek był bardzo pomocny sugerując jakie rozwiązania możemy zastosować lub dlaczego moje propozycje nie mogą być zrealizowane. Zakończyliśmy pracę związaną z pierwszym portalem i zaczynamy właśnie kolejny projekt.

  Szczerze polecam współpracę z panem Arkiem ze względu na profesjonalizm i niewygórowane ceny.

  [czytaj całą opinię »] Magda,
  Letadvise.co.uk
 • Współpracujemy z chłopakami z od 2012, kiedy wykonali dla nas portal PewnaPani.pl. Od tego czasu pomagali nam zarządzać serwisem, modyfikowali go dodając nowe funkcjonalności, których potrzebowaliśmy. Wszystko sprawnie i skutecznie. Zawsze odpowiadają na nasze wiadomości maksymalnie w ciągu 24 godzin.

  Zdecydowanie polecamy :)

  [czytaj całą opinię »] Sandra,
  PewnaPani.pl