Nasze referencje
opinie

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Słowa kluczowe opisujące naszą działalność:
strony internetowe Częstochowa opinie zakładanie strony internetowych Częstochowa opinie tworzenie strony internetowych częstochowa opinie

Katarzyna Z., NiezawodnyTranskryptor.pl

Współpracę z panem Arkiem z oceniam bardzo wysoko. Jeżeli chodzi o efekt, to jest dokładnie taki jak chciałam – bardzo dobra strona internetowa, która wygląda jak należy i działa jak należy. Zaletą jest to, że mogę samodzielnie edytować stronę. Pan Arek dotrzymał ustalonego terminu, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, zawsze odbierał telefon, odpisywał często nawet w dniu wysłania przeze mnie wiadomości (max. Do 24 godzin), wyrażał się jasnym i przystępnym językiem (co dla osoby nieznającej się na IT jest istotne), konkretnie odnosił się do wszystkich wątków w moich wiadomościach i był otwarty na moje propozycje zmian. Zajął się także domeną oraz hostingiem i bezpłatnie dorzucił mi przydatne opcje. Niebagatelne znaczenie ma też rozsądna cena. Kontynuujemy współpracę, ponieważ pan Arek pozycjonuje moją stronę. Jestem przekonana, że utrzyma dotychczasowy wysoki poziom.

Magdalena, Vitel-sklep

Z Panem Arkiem z współpracuje od krótkiego czasu, ale już od samego początku dał się poznać jako osoba pomocna i profesjonalna. Zleciłam Panu Arkowi wystawienie bardzo dużej ilości aukcji na Allegro. Pan Arek wiedział, że zależy mi na tym, aby aukcje jak najszybciej się ukazały - nie sądziłam, że w ekspresowym tempie sprawa będzie załatwiona.

Przy tej okazji wynikło wiele zawiłych rzeczy związanych z szablonem na Allegro. Wtedy Pan Arek nie tylko rozwiązał problem, ale tak po ludzku wykazał się koleżeńską pomocą - tłumaczył mi jak to być powinno, co jest nie tak.

Polecam usługi firmy moim znajomym, bo wiem, że każda zlecona usługa będzie wykonana porządnie!

Magda, letadvise.co.uk

Współpracę z panem Arkiem mogłabym opisać tylko jedym słowem - PROFESJONALISTA i na tym zakończyć opinię.

Współpracuję z panem Arkiem od Czerwca 2015 roku. Chciałam uruchomić potral internetowy związany z branżą nieruchomości i wysłałam zapytanie ze szkicem strony do 15 rożnych firm. Pan Arek był jedną z pięcu osób które odpowiedziały na mój e-mail - pozostałe 10 firm zignorowało moją wiadomość. 4 odpowiedzi które dostałam były po prostu odpowiedziami - X zł. Odpowiedź Pana Arka nie zawierała ceny, tylko szereg pytań dotyczących moich wymagań co do strony i dopiero po tym kiedy miał pełny obraz mojej wizji ustaliliśmy cenę.

Mimo tego, że nie miałam doświadczenia w prowadzeniu/tworzeniu tego typu portalu, proces przebiegł bez większych komplikacji. Pan Arek był bardzo pomocny sugerując jakie rozwiązania możemy zastosować lub dlaczego moje propozycje nie moga być zrealizowane. Zakończylismy pracę związaną z pierwszym portalem i zaczynamy właśnie kolejny projekt. Szczerze polecam współpracę z panem Arkiem ze względu na profesjonalizm i niewygórowane ceny.

Sandra, pewnapani.pl

Współpracujemy z chłopakami z INRESO.pl od 2012, kiedy wykonali dla nas portal PewnaPani.pl. Od tego czasu pomagali nam zarządzać serwisem, modyfikowali go dodając nowe funkcjonalności, których potrzebowaliśmy. Wszystko sprawnie i skutecznie. Zawsze odpowiadają na nasze wiadomości maksymalnie w ciągu 24 godzin.

Zdecydowanie polecamy :)