O nas

 

 

Wierzymy, że pozyskiwanie nowych klientów przy pomocy internetu nie jest skomplikowane, ale należy posiadać odpowiednie narzędzia, którymi są dobre strony internetowe i pozycjonowanie. To one sprawiają, że sprzedajesz więcej nowym klientom.

 

Wierzymy, że zawsze można zrobić więcej niż oczekuje klient, a sprawna obsługa i szybkość komunikacji to podstawowy element obustronnej współpracy.

 

Interesuje Cię SZYBKI SKLEP INTERNETOWY - KLIKNIJ TUTAJ

Kim jesteśmy?

 

Od ponad 8 lat pomagamy małym

i średnim firmom z Częstochowy
jak również całego kraju
w pozyskiwaniu klientów
przy pomocy internetu.


Nazywam się Arkadiusz Sadziak
i jestem właścicielem
marki INRESO.

 

 

 

 

pozycjonowanie stron częstochowa

Pozyskiwanie klientów
przez internet

To przede wszystkim zwiększenie widoczności Twojej firmy w sieci. Jeśli nie posiadasz strony internetowej lub Twoja strona internetowa nie jest wystarczająco zoptymalizowana, żaden Klient nie znajdzie Twojej oferty.

 

 

Zarobisz więcej

Możesz jednak sprzedawać więcej wykorzystując do tego internet. Dzięki widoczności w internecie zarobisz więcej, bo dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów.

 

 

Odbierz BEZPŁATNIE poradnik o tym, jak pozyskać 5 pierwszych klientów z internetu!

 

Przygotowany e-book zawiera informacje przydatne dla każdego przedsiębiorcy, ponieważ to oni najczęściej borykają się z tym, jak mieć pozyskać WIĘCEJ klientów dla swojej firmy.

ODBIERAM PORADNIK
"Jak pozyskać 5 pierwszych klientów z internetu?"

 

Zacznij od strony internetowej, którą możesz zarządzać sam

Aby reagować szybko na potrzeby swoich klientów, musisz mieć możliwość aktualizowania oferty samemu, tak by Twój klient od razu widział nowe produkty lub zmianę ceny. Zobacz przykładowy film instruktażowy naszego autorskiego panelu zarządzania INCMS.

 

Najpierw strona internetowa, później pozycjonowanie

 

 

Posiadanie strony internetowej to nie wszystko. Możesz mieć najpiękniejsze logo oraz nowoczesną stronę www, ale jeśli nikt jej nie zobaczy - nie zarobisz nic.

 

Strony internetowe to nie wydatek, lecz inwestycja. Aby tak było musisz być widoczny w internecie. Jest to możliwe dzięki pozycjonowaniu stron internetowych.

 

Czym jest pozycjonowanie?

 

 

Pozycjonowanie stron

 

 

Pozycjonowanie stron internetowych to długofalowe działania, które mają na celu zwiększenie pozycji Twojej strony internetowej w wyszukiwarce internetowej na hasła związane z Twoim biznesem i produktami (usługami), które oferujesz. To najkrótsza definicja.

 

 

Docelowo chodzi o zwiększenie ilości użytkowników na Twojej stronie, ponieważ więcej odwiedzin to większa sprzedaż!

 

 Pozycjonowanie stron

to przede wszystkim:

 

  • większa ilość klientów z internetu

  • większy ruch na Twojej stronie internetowe

  • wzrost rozpoznawalności Twojej marki lokalnie lub globalnie

  • długofalowe korzyści ze stabilnych i wyższych pozycji Twojej strony

  • możliwość wprowadzenia nowych produktów do oferty, które klient widzi od razu

 

 

Strony internetowe

Oprócz pozycjonowania zajmujemy się także projektowaniem i tworzeniem stron internetowych w najnowszych technologiach wg wymagań Klienta. Dodatkowo doradzamy w zakresie użyteczności stron internetowych tak by każda z nich była możliwie najprostsza dla użytkowników i w łatwy sposób prezentowała Twoją ofertę oraz ułatwiała kontakt w celu zakupu Twojego prduktu lub usługi.

 

Sklepy internetowe

Na zamówienie tworzymy także sklepy internetowe oparte o jeden z najpopularniejszychy skryptów sklepów internetowych - Prestashop. Wykonanie sklepu internetowego obejmuje także jego skonfigurowanie oraz wgranie produktów z Twojej hurtowni, jeśli udostępnia plik CSV lub XML z produktami do zaimportowania.

 

Zobacz PORTFOLIO

 

 

Przetestuj swoją stronę internetową lub sklep www

Posiadasz swoją stronę internetową? korzystając z poniższego narzędzia sprawdzisz czy Twoja strona www jest responsywna. Nie wiesz co to oznacza? Zobaczysz jak Twoja strona wygląda na różnych urządzeniach, np. na tablecie czy telefonie komórkowym.

 

TESTER RESPONSYWNOŚCI ONLINE

 

Ile kosztują strony internetowe?

Nosisz się z zamiarem utworzenia strony internetowej dla swojej firmy i w gąszczu ofert różnych firm zróżnicowanych cenowo nie wiesz, która z nich jest najkorzystniejsza? Nie jest to takie oczywiste, ale postaram Ci się przybliżyć najważniejsze aspekty związane z kosztem strony internetowej. W czasach kiedy dostęp do informacji o budowie stron internetowych jest powszechny - stronę www dla Ciebie może wykonać każdy. Najistotniejsze jest to co otrzymasz po zakończeniu i jak będzie przebiegał kontakt w przypadku zmian lub awarii.

CZYTAJ WIĘCEJ »

Pierwsza strona internetowa dla firmy lub produktu

Czasy, w których firmy nie posiadały stron internetowych już dawno minęły. Bardzo rzadko można spotkać firmę, która do tej pory nie posiada swojej strony www. Jednak zdarzają się takie przypadki. Częstszą sytuacją jest zakładanie nowej firmy lub wprowadzanie nowego produktu na rynek. Wtedy także mamy do czynienia z pierwszą stroną internetową dla firmy, usługi lub produktu. Od czego zacząć tworzenie strony www, jak się do tego przygotować i ile na to przeznaczyć możesz dowiedzieć się z poniższego tekstu.

CZYTAJ WIĘCEJ »Strony internetowe Częstochowa

To w tym mieście wszystko się zaczęło...

 

  • tutaj rozpoczynaliśmy swoją działalność

  • pomogliśmy już wielu firmom z Częstochowy

  • pracujemy lokalnie w Częstochowie, jak również zdalnie na cały kraj

  • realizujemy strony internetowe i sklepy internetowe
  • wykonujemy pozycjonowanie stron

 

 Sklepy internetowe Częstochowa

Mamy ich w naszym portfolio wiele zrealizowanych sklepów internetowych, których właściciele zarabiają prawdziwe pieniądze, a ich właściciele nie są tylko z Częstochowy.