O nas

 

 

Wierzymy, że pozyskiwanie nowych klientów przy pomocy internetu nie jest skomplikowane, ale należy posiadać odpowiednie narzędzia, którymi są dobre strony internetowe i pozycjonowanie. To one sprawiają, że sprzedajesz więcej nowym klientom.

 

Wierzymy, że zawsze można zrobić więcej niż oczekuje klient, a sprawna obsługa i szybkość komunikacji to podstawowy element obustronnej współpracy.

 

Kim jesteśmy?

 

Nie jesteśmy firmą bez nazwy.
 
Od ponad 8 lat pomagamy małym
i średnim firmom z Częstochowy
jak również całego kraju
w pozyskiwaniu klientów
przy pomocy internetu.


Nazywam się Arkadiusz Sadziak
i jestem właścicielem
marki INRESO.

 

 

 

 

pozycjonowanie stron częstochowa

Pozyskiwanie klientów
przez internet

To przede wszystkim zwiększenie widoczności Twojej firmy w sieci. Jeśli nie posiadasz strony internetowej lub Twoja strona internetowa nie jest wystarczająco zoptymalizowana, żaden Klient nie znajdzie Twojej oferty.

 

 

Zarobisz więcej

Możesz jednak sprzedawać więcej wykorzystując do tego internet. Dzięki widoczności w internecie zarobisz więcej, bo dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów.

 

 

Odbierz BEZPŁATNIE poradnik o tym, jak pozyskać 5 pierwszych klientów z internetu!

 

Przygotowany e-book zawiera informacje przydatne dla każdego przedsiębiorcy, ponieważ to oni najczęściej borykają się z tym, jak mieć pozyskać WIĘCEJ klientów dla swojej firmy.

ODBIERAM PORADNIK
"Jak pozyskać 5 pierwszych klientów z internetu?"

 

Zacznij od strony internetowej, którą możesz zarządzać sam

Aby reagować szybko na potrzeby swoich klientów, musisz mieć możliwość aktualizowania oferty samemu, tak by Twój klient od razu widział nowe produkty lub zmianę ceny. Zobacz przykładowy film instruktażowy naszego autorskiego panelu zarządzania INCMS.

 

Najpierw strona internetowa, później pozycjonowanie

 

 

Posiadanie strony internetowej to nie wszystko. Możesz mieć najpiękniejsze logo oraz nowoczesną stronę www, ale jeśli nikt jej nie zobaczy - nie zarobisz nic.

 

Strony internetowe to nie wydatek, lecz inwestycja. Aby tak było musisz być widoczny w internecie. Jest to możliwe dzięki pozycjonowaniu stron internetowych.

 

Czym jest pozycjonowanie?

 

 

Pozycjonowanie stron

 

 

Pozycjonowanie stron internetowych to długofalowe działania, które mają na celu zwiększenie pozycji Twojej strony internetowej w wyszukiwarce internetowej na hasła związane z Twoim biznesem i produktami (usługami), które oferujesz. To najkrótsza definicja.

 

 

Docelowo chodzi o zwiększenie ilości użytkowników na Twojej stronie, ponieważ więcej odwiedzin to większa sprzedaż!

 

 Pozycjonowanie stron

to przede wszystkim:

 

  • większa ilość klientów z internetu

  • większy ruch na Twojej stronie internetowe

  • wzrost rozpoznawalności Twojej marki lokalnie lub globalnie

  • długofalowe korzyści ze stabilnych i wyższych pozycji Twojej strony

  • możliwość wprowadzenia nowych produktów do oferty, które klient widzi od razu

 

 

Strony internetowe

Oprócz pozycjonowania zajmujemy się także projektowaniem i tworzeniem stron internetowych w najnowszych technologiach wg wymagań Klienta. Dodatkowo doradzamy w zakresie użyteczności stron internetowych tak by każda z nich była możliwie najprostsza dla użytkowników i w łatwy sposób prezentowała Twoją ofertę oraz ułatwiała kontakt w celu zakupu Twojego prduktu lub usługi.

 

Sklepy internetowe

Na zamówienie tworzymy także sklepy internetowe oparte o jeden z najpopularniejszychy skryptów sklepów internetowych - Prestashop. Wykonanie sklepu internetowego obejmuje także jego skonfigurowanie oraz wgranie produktów z Twojej hurtowni, jeśli udostępnia plik CSV lub XML z produktami do zaimportowania.

 

Zobacz PORTFOLIO

 

 

Przetestuj swoją stronę internetową lub sklep www

Posiadasz swoją stronę internetową? korzystając z poniższego narzędzia sprawdzisz czy Twoja strona www jest responsywna. Nie wiesz co to oznacza? Zobaczysz jak Twoja strona wygląda na różnych urządzeniach, np. na tablecie czy telefonie komórkowym.

 

TESTER RESPONSYWNOŚCI ONLINE