Strony internetowe
zakładanie stron internetowych

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Słowa kluczowe opisujące naszą działalność:
strony internetowe Częstochowa strony internetowe sląsk strony internetowe slask strony internetowe radomsko strony internetowe włoszczowa projektowanie stron internetowych Częstochowa projektowanie stron internetowych Radomsko projektowanie stron Włoszczowa cennik opinie Częstochowa
Na przestrzeni 5 lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dzięki temu nasza obecna oferta w zakresie projektowania stron internetowych jest bardzo bogata i dopasowana do potrzeb Klientów. Wykonaliśmy już ponad 70 różnych projektów internetowych, wizytówki firmowe, blogi firmowe, portale ogłoszeniowe czy portale aukcyjne to podstawa naszej działalności.

Wszystkie wykonane przez nas strony internetowe to DARMOWA GWARANCJA na każdą z nich przez aż 24 miesięcy!

Strony internetowe wykonane przez nas to przede wszystkim jakość! Każda strona jest zaprojektowana tak, że wyświetla się poprawnie nie tylko na komputerach, ale i na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Około 50% wejść na strony www są właśnie z urządzeń mobilnych. Warto zadbać o tych użytkowników, projektując stronę, która jest dopasowana do telefonów dotykowych!

WIZYTÓWKI FIRMOWE

Najprostsza ze wszystkich typów stron. Głównym zadaniem wizytówki internetowej jest dostarczenie klientowi informacji o Twojej firmie oraz usługach jakie wykonujesz lub produktach, które sprzedajesz. Najczęściej zawiera około 3 podstron oprócz strony głównej takich jak kontakt, galeria cz oferta. Przekaz jest prosty, ponieważ Twój potencjalny kontrachent od razu po wejściu na stronę wie czym się zajmujesz. Jeżeli Twoja strona internetowa będzie przygotowana w sposób profesjonalny, zdobędziesz nowego Klienta bez wychodzenia z domu!

BLOGI FIRMOWE

Blog firmowy to najczęściej dodatek do wizytówki firmowej. Jego zadaniem jest przedstawienie się Klientowi jak specjalista w swojej dziedzinie. Klient czytając Twoje teksty, zdobywa coraz większe zaufanie do Ciebie i Twojej marki dzięki czemu, Klienci szukają Ciebie, a nie Ty ich. Proces sprzedazy Twoich usług zostaje odwrócony, więc nie musisz się już martwić o Klientów. Pod warunkiem, że blog zostanie zaprojektowany profesjonalnie.

PORTALE OGŁOSZENIOWE

Wykonaliśmy już kilka dedykowanych portali ogłoszeniowych pod konkretne i rzeczowe specyfikacje. Jeżeli masz pomysł na portal ogłoszeniowy, którego jeszcze nie ma w sieci, znalazłeś niszę w branży ogłoszeń, chętnie zaprojektujemy i wdrożymy dla Ciebie taki serwis ogłoszeniowy!

PORTALE AUKCYJNE

Projektowaliśmy również nowoczesny portal dla jednego z naszych Klientów z dość nietypowej branży (zapytaj o branżę). Portal zawiera mnóstwo funkcji pisanych na specjalne życzenie Klienta, dlatego napisanie portalu aukcyjnego dla Ciebie będzie dla nas przyjemnością!


NASZE REFERENCJE
 • Współpracę z panem Arkiem z oceniam bardzo wysoko.
  Jeżeli chodzi o efekt, to jest dokładnie taki jak chciałam – bardzo dobra strona internetowa, która wygląda jak należy i działa jak należy. Zaletą jest to, że mogę samodzielnie edytować stronę. Pan Arek dotrzymał ustalonego terminu, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, zawsze odbierał telefon, odpisywał często nawet w dniu wysłania przeze mnie wiadomości (max. Do 24 godzin), wyrażał się jasnym i przystępnym językiem (co dla osoby nieznającej się na IT jest istotne), konkretnie odnosił się do wszystkich wątków w moich wiadomościach i był otwarty na moje propozycje zmian.
  Zajął się także domeną oraz hostingiem i bezpłatnie dorzucił mi przydatne opcje. Niebagatelne znaczenie ma też rozsądna cena.

  [czytaj całą opinię »] Katarzyna Z.,
  NiezawodnyTranskryptor.pl
 • Z Panem Arkiem z współpracuje od krótkiego czasu, ale już od samego początku dał się poznać jako osoba pomocna i profesjonalna. Zleciłam Panu Arkowi wystawienie bardzo dużej ilości aukcji na Allegro. Pan Arek wiedział, że zależy mi na tym, aby aukcje jak najszybciej się ukazały - nie sądziłam, że w ekspresowym tempie sprawa będzie załatwiona.

  Przy tej okazji wynikło wiele zawiłych rzeczy związanych z szablonem na Allegro. Wtedy Pan Arek nie tylko rozwiązał problem, ale tak po ludzku wykazał się koleżeńską pomocą - tłumaczył mi jak to być powinno, co jest nie tak.

  Polecam usługi firmy moim znajomym, bo wiem, że każda zlecona usługa będzie wykonana porządnie!

  [czytaj całą opinię »] Magdalena,
  Vitel-sklep
 • Współpracę z panem Arkiem mogłabym opisać tylko jedym słowem - PROFESJONALISTA i na tym zakończyć opinię.
  [...] Pan Arek był bardzo pomocny sugerując jakie rozwiązania możemy zastosować lub dlaczego moje propozycje nie mogą być zrealizowane. Zakończyliśmy pracę związaną z pierwszym portalem i zaczynamy właśnie kolejny projekt.

  Szczerze polecam współpracę z panem Arkiem ze względu na profesjonalizm i niewygórowane ceny.

  [czytaj całą opinię »] Magda,
  Letadvise.co.uk
 • Współpracujemy z chłopakami z od 2012, kiedy wykonali dla nas portal PewnaPani.pl. Od tego czasu pomagali nam zarządzać serwisem, modyfikowali go dodając nowe funkcjonalności, których potrzebowaliśmy. Wszystko sprawnie i skutecznie. Zawsze odpowiadają na nasze wiadomości maksymalnie w ciągu 24 godzin.

  Zdecydowanie polecamy :)

  [czytaj całą opinię »] Sandra,
  PewnaPani.pl