Darmowy tester responsywności stron - sprawdź woją stronę!

Wpisz adres www Twojej strony i sprawdź jak wygląda na wybranym urządzeniu:
Wybierz urządzenie:
pc laptop tablet tablet2 smartfon smartfon2

Moja strona NIE jest responsywna!

Połowa użytkowników przeglądających strony internetowe robi to za pomocą urządzeń mobilnych! Czy to dobrze? Na pewno świadczy to o tym, że wręcz musisz posiadać wersję responsywną swojej strony, ponieważ kiedy strona nie jest dopasowana do urządzeń mobilnych, znacznie trudniej użytkownikowi jest się poruszać po Twojej stronie. Dlatego u nasz masz możliwość zrobić szybki test responsywności online. Podając adres swojej strony www, nasz tester responsywności online wyświetli ją tak jak widzą to osoby korzystające z urządzeń mobilnych. Dodatkowo robiąc test zgodności z urządzeniami mobilnymi, możesz sprawdzić jak wygląda Twoja strona na urządzeniach o różnych rozdzielczościach. Można więc stwierdzić, że testowanie responsywności online mocno ułatwia zweryfikowanie strony pod kątem responsywności. Użytkownik widzi od razu, czy jego strona jest dostosowana do nowoczesnych smartfonów czy nie. Nowe technologie sprawiły, że także osoby projektujące strony internetowe muszą korzystać z nowych rozwiązań, a nowo wykonane strony muszą być responsywne!

Nasz tester responsywności możesz znaleźć na poniższe hasła:

 • test zgodności z urządzeniami mobilnymi
 • darmowy tester responsywności online
 • test responsywności stron
 • test responsywności
 • testowanie responsywności online
 • test mobilności strony
 • rwd test

NASZE REFERENCJE
 • Współpracę z panem Arkiem z oceniam bardzo wysoko.
  Jeżeli chodzi o efekt, to jest dokładnie taki jak chciałam – bardzo dobra strona internetowa, która wygląda jak należy i działa jak należy. Zaletą jest to, że mogę samodzielnie edytować stronę. Pan Arek dotrzymał ustalonego terminu, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, zawsze odbierał telefon, odpisywał często nawet w dniu wysłania przeze mnie wiadomości (max. Do 24 godzin), wyrażał się jasnym i przystępnym językiem (co dla osoby nieznającej się na IT jest istotne), konkretnie odnosił się do wszystkich wątków w moich wiadomościach i był otwarty na moje propozycje zmian.
  Zajął się także domeną oraz hostingiem i bezpłatnie dorzucił mi przydatne opcje. Niebagatelne znaczenie ma też rozsądna cena.

  [czytaj całą opinię »] Katarzyna Z.,
  NiezawodnyTranskryptor.pl
 • Z Panem Arkiem z współpracuje od krótkiego czasu, ale już od samego początku dał się poznać jako osoba pomocna i profesjonalna. Zleciłam Panu Arkowi wystawienie bardzo dużej ilości aukcji na Allegro. Pan Arek wiedział, że zależy mi na tym, aby aukcje jak najszybciej się ukazały - nie sądziłam, że w ekspresowym tempie sprawa będzie załatwiona.

  Przy tej okazji wynikło wiele zawiłych rzeczy związanych z szablonem na Allegro. Wtedy Pan Arek nie tylko rozwiązał problem, ale tak po ludzku wykazał się koleżeńską pomocą - tłumaczył mi jak to być powinno, co jest nie tak.

  Polecam usługi firmy moim znajomym, bo wiem, że każda zlecona usługa będzie wykonana porządnie!

  [czytaj całą opinię »] Magdalena,
  Vitel-sklep
 • Współpracę z panem Arkiem mogłabym opisać tylko jedym słowem - PROFESJONALISTA i na tym zakończyć opinię.
  [...] Pan Arek był bardzo pomocny sugerując jakie rozwiązania możemy zastosować lub dlaczego moje propozycje nie mogą być zrealizowane. Zakończyliśmy pracę związaną z pierwszym portalem i zaczynamy właśnie kolejny projekt.

  Szczerze polecam współpracę z panem Arkiem ze względu na profesjonalizm i niewygórowane ceny.

  [czytaj całą opinię »] Magda,
  Letadvise.co.uk
 • Współpracujemy z chłopakami z od 2012, kiedy wykonali dla nas portal PewnaPani.pl. Od tego czasu pomagali nam zarządzać serwisem, modyfikowali go dodając nowe funkcjonalności, których potrzebowaliśmy. Wszystko sprawnie i skutecznie. Zawsze odpowiadają na nasze wiadomości maksymalnie w ciągu 24 godzin.

  Zdecydowanie polecamy :)

  [czytaj całą opinię »] Sandra,
  PewnaPani.pl